Kto som? Who am I?

Volám sa Happy. Celým menom som Always Happy Zenobia´s Little Sun v preklade to vraj znamená stále šťastný, lepšie meno mi teda vybrať naozaj nemohli. Vždy mám na tvári úsmev a som pripravený pre každú zábavu! Narodil som sa mamke Elinke a ockovi Atíkovi. Kým som bol malý býval som spolu s bračekmi a mamkou, ale bratia sa rozutekali do rôznych kútov sveta. Angel býva v rodnom meste, Pandík býva v Maďarsku a Jouvi odišiel do Čiech. Som psík plemena Coton de Tuléar, Kráľovský pes z madagaskaru, Bavlníček. Bývam na východe Slovenska u skvelej rodiny, lepšiu som si vybrať nemohol. Bola to láska na prvý pohľad! Mám mamu aj ocka a dve skvelé dievčatá Mišku a Dominiku. Mám ich všetkých veľmi rád!  

I´m Happy. My full name is Always Happy, it´s really good name for me. Because I´m really Happy every day of my life. I was born as very first son of my mom Elinka and my Father Atík. When I was only small puppy I lived with my three brothers and my lovely mom. Later my three brothers went to various European countries. Jouvi went to Czech Republlic, Pandík to Hungary and Angel stayed in his birth city. I´m Coton de Tuléar, royalty dog from Madagaskar. I live in a great and wonderfull family. I have Mom and Dad and two lovely girls. I couldn´t choose the better family. It was love at first sight. I love them all very much!

Moje meno - Always Happy - znamená v preklade, stále šťastný a je to naozaj tak, som šťastný psík vravia to všetci čo ma poznajú! 

Základné informácie o mne / Basic data about me

Moje celé meno / my name is ALWAYS HAPPY Zenobia´s Little Sun

som psík plemena / male of breed Coton de Tuléar, Bavlnka

narodil som sa / I was born 18.10.2013 v Košiciach

moji milí rodičia sú / my dear parents are

mamka / my mom Ch.JCh. Chita Van El (Elinka)

Šampiónka SR, Junioršampiónka SR, 5xBOB, 4xCACIB, Klubový víťaz, Národný víťaz, Dogfestival winner...

ocko / my father C.I.B. Atrey z Kozlovické zahrady (Atík)

Interšampión, Grandšampión ČR, Šampión ČR, Junioršampión ČR, Klubový šampión aj junioršampión v ČR, 2. miesto v BIG na MVP , 3x BOB, Klubový víťaz atď...

Moje úspechy / my success VN1, VP1, 2xCAJC 2xBOB, Víťaz Slovenska mladých, Slovakia young winner