Čo rád papám? Something about my eating...

Hmmm to je dobrá téma. Čo bude na večeru mami? Hmmm that's a good theme. What's for dinner mom?

Papám naozaj veľmi rád, keď som bol malý, stačilo mi len chutné mlieko od mamy ale potom som zistil, že existujú aj iné a lepšie veci pod zub! A tak som prešiel na poriadnu stravu. Mám rád svoje granulky s jahňacím mäskom a ryžou. Zjedol by som ich určite aj oveľa viac ale vždy mi to presne odmerajú na nejakej odmerke. Okrem toho občas dostávam aj varenú stravu, čerstvo uvarené mäsko s ryžou alebo také cestoviny s tvarohom, hmm to ja bašta. No a pri tréningu ma odmenia chutnými maškrtami zo sušeného mäska.

Netreba zabúdať ani na pitný režim! Každy deň je v miske vždy čerstvá vodička. Fresh water is essential!

Keď som bol na prázdninách u Elinky mali sme aj takúto chutnú a zdravú desiatu. Čerstvý tvaroh s banánom, černicami a kvapkou sladučkého medu. Mňam! Delicious and healthy yummy - fresh curd, banana, blackberries with little drop of honey. Next to me is my mom Elinka.

Mama hovorí, že zelenina je zdravá, tak sme spolu išli obzrieť hriadky, kde rastú cukety, mrkvy aj uhorky. Mám rád mrkvu, mama má zase rada uhorky, niekedy si jednu vezme tajne priamo z hriadky. Mom says, fresh vegetables is healthy. So we went together to look back seedbed. There grew zucchini, carrots, cucumbers.